Honor rolls

OCONTO FALLS HIGH SCHOOL

Fourth quarter

HIGHEST HONORS

Seniors: Sophia Collar, Callum Mahas, Grace Molitor, Kathryn Raddatz, Josie Saari, Hannah Sonnenburg

Juniors: Hailey Delzer, Isabella Heinke, Jonathan Moody

Sophomores: Melanie Healy, Sylvia Krause, Natalie Rieth

Freshmen: Landon Delfosse

HIGH HONORS

Seniors: Alaina Blaser, Brianna Brzezinski, Connor Coffey, Keira Cole, Timothy Cornette, Michaela Crandall, Kiera Danielczak, Ana Feliz, Callie Gagnon, Alex Haines, Brynn Hodkiewicz, Olivia Hutchinson, Elliot Hytinen, Anna Jacobs, Evelyn Justice, Allie Kelter, Alexander Kiiskila-Kone, Hannah Ludemann, Josephine Mills, Matthew Ogan Jr., Emersyn Payette, Madysen Przybylski, Allison Remic, Jesslyn Rose, Ellie Sager, Faith Shamburek, Grace Shamburek, Anna Spaulding, Kyndra Staidl, Summer Stevens, Allyna Timm, Stephanie Vasquez Contreras, Leah Vorpahl, Grayce Wilcox, Allison Yuma

Juniors: Benjamin Adams, Jack Adler, Brielle Behling, Cole Bozile, Hunter Bozile, Grayson Cahak, Hannah Cournoyer, Easton Engel, Ava Hodkiewicz, Brooke Hodkiewicz, Josie Holtz, Erin Jahnke, Aaron Johnson, Griffin Kopke, Kolten Krueger, Brant Laluzerne, Lylia Leja, Madeline Maloney, Miranda Metzler, Mckenzie Miller, Taylor Miller, Danica Mommaerts, Amber Otto, Kylee Peterson, Parker Peterson, Orion Posusta, Kaelyn Rakowski, Aiden Reed, Evan Rennie, Addison Santee, Emerich Skarban, Sawyer Steeno, Maci Tucker, Ashlyn Vandermoss, Jessica Wolford, Nicole Woosencraft, Evan Yuma

Sophomores: Isabella Alsteen, Chloe Arneson, Anya Baeten, Nicholas Blaser, Trace Brehmer, Anna Burd, Pratchayanee Chakanjsilp, Abigail Clausen, Greta Collar, Madisyn Duncan, Emily Elliott, Emily Fabry, Ashley Fenlon, Laura Gillum, Carter Heroux, Ethan Hill, Megan Kesler, Addison Kluth, Mason Kofoid, Alec Krejcarek, Patience Kussow, Addyson Leja, Jersie Lipp, Johanna Mikulik, Bailey Peterson, Aitana Sorozabal, Rylie Shallow, Samuel Sohr, Kylie Thompson, Julia Weiler, Ethan Zielinski

Freshmen: Logan Berg, Cressida Blazek, Arianna Brown, Addison Brzezinski, Aiden Cahak, Isabelle Casper, Soriyah Clark, Kiley Couillard, Autumn Datema, Payton Detrie, Jack Ermis, Croix Gardebrecht, Brylee Gorman, Kazlyn Graves, Addison Healy, Isaiah Holtz, Norah Jahnke, Abigail Kuhn, Rylan Macha, Emma Meissner, Levi Mommaerts, Christopher Mucha, Lucy Ripley, Kara Saari, Evelyn Savage, Parker Staab, Eloise Thompson, Dominic Treichel, Elsie Trochil, Kelly Vasquez, Nathaniel White

HONORS

Seniors: Amber Allen, Autumn Anderley, Jordan Angus, Kennedy Angus, Grace Aprill, Olivia Betts, Jackson Burd, Antonio Castro Flores, Jordan Cole, Leena Dalton, Deyton Duncan, Alex Egan, Garrett Ganter, Bailee Gorman, Kadyn Harvat, Rebecka Heyrman, Lillian Holley, Allison Kitzman, Antonia Kitzman, Aaron Kramer, Tylor Landvick, Koa Lefebvre, Mya Magnin, Joseph Mcleod, Morgan Moynihan, Owen O’Harrow, Nova Powell, Ramius Runge, Haley Rysewyk, Bryce Schefdore, Gregory Schiek III, Grant Shallow, Peter Smet, Ashlynn Vanderheyden

Juniors: Akiane Athey, Addyson Behnke, Isabelle Blazek, Addison Borst, Isaac Bramer, Morgan Burt, Chase Carriveau, Neela Cherry, Bryce Christensen, Jacob Cole, Mason Cole, Payten Debauch, Jayden Dobizl, Jeremy Earley, Luke Gilbertson, Diego Gonzalez, Logan Heimerl, Hunter Ingram, Peyton Keon, Arline Klimpke, Dayona Konstanski, Gunar Lade, Jason Mendez, Thor Paneitz, Kara Philhower, Bree Ruechel, Mary Schindler, Jacob Sconzert, Hailyn St. Louis, Santana Stimac, Nora Strock, Nicholas Trepanier, Fernanda Trevino Hernandez, Destiny Vandevoort, Olivia Wagner, Kylie Waters

Sophomores: Asia Alf, Kaleigh Angus, Chase Belanger, Allie Brehmer, Brady Bursa, Hendrix Cheek, Dakota Clark, Eden Cole, Amelia Danielczak, Jeliah Fabriga, Grace Ferry, Magnus Flynn, Graylynn Gerndt, Adyson Goddard, Cole Judkins, Katie Miller, Nikole Fernandez, Hailey Paul, Isaiah Radart, Riley Roskom, Landon Sonderegger, Conner Stanek, Olivia Strock, James Vandornick III, Vayda Vanhulle, Cason Weenig, Elijah White, Tyler Zaidel

Freshmen: Jack Alfson, Mason Arndt, Laila Behling, Leah Bigelow, Landen Bramer, Josie Braund, Samantha Detjen, Evan Dobbratz, Elliot Druckrey, Rex Greetan, Evelyn Hodkiewicz, Ella Jahnke, Ryleigh Kempke, Aimee Kitzman, Alison Kramer, Marissa Miller, Viviana Moua, Isabella Otto, Emery Pagel, Jeffrey Pytleski, Isabella Schmutzer, Eli Sever, Kenna Umbach, Lily Van De Ven, Rhiana Vandeyacht, Dallas Vankauwenberg, Lillian Wagner, Jacob Weiler

Category: